O nás

O nás

Vítáme tě na stránkách našeho klubu SK MONEMA Bohuslavice, z.s. Jsme nově vzniklý klub mažoretek pod vedením Nely Kacálkové a Moniky Faikové.

Mažoretky jsou v dnešní době plnohodnotným sportem. Za spousty let se změnila úplná podstata tohoto sportu, už nejsme děvčata co pochodují do rytmu orchestru vpřed, ale jsme tanečnice. 

Každá mažoretka ovládá základy gymnastiky, baletu a twirlingu. Můžeme se věnovat spousty kategoriím. Tyto kategorie se dělí na tanec s náčiním baton, pompom, flag... kategorie se nadále rozvíjejí na formace s náčiním 2baton, mix atd..

Náš tým byl oficiálně založen 3. 6. 2023. Přestože jsme nově založený tým, máme dlouholeté zkušenosti s tímto sportem. Našim cílem je se stále posouvat, pokračovat v tom co nás baví, ale hlavně všechno dělat srdcem. Sportovní duch a dobrý kolektiv je pro nás základ.

Chceme věci dělat trošku jinak, medaile a soutěže jsou skvělé, avšak najít lásku ke sportu je ještě lepší. Chceme aby si naše děvčata užívala naplno soutěže i tréninky, protože je to BAVÍ.