Naše úspěchy

Naše úspěchy

Sezona 2023/2024

Porubský pohár

  • 1.místo sólo baton senior B -  Robin Pecha
  • 3.místo sólo FLAG junior - Markéta Faiková

Pohár Moravské Ostravy

  • 1.místo miniformace littlekadet - Sofie Benková, Nela Moslerová, Johanka Hiltavská, Ella Kocurová a Elen Štefková
  • 1.místo duo/trio pom pom junior B - Bára Serbanová, Ema Malkrabová, Markéta Faiková
  • 1.místo sólo pom pom senior B - Marika Jarošová
  • 2.místo sólo pom pom kadet B - Nela Čechová
  • 2.místo sólo flag junior - Markéta Faiková
  • 3.místo sólo baton littlekadet -  Sofie Benková
  • 3.místo sólo pom pom junior B - Markéta Faiková
  • 3.místo miniformace kadet B - Jana Manuschová, Zuzana Manuschová, Nela Čechová, Nela Pechová, Monika Odziomeková
  • 4.místo sólo baton senior B - Robin Pecha
  • 4.místo sólo baton junior B - Ema Malkrabová
  • 4.místo sólo pom pom junior B - Ema Malkrabová
  • 5.místo sólo baton kadet B - Nela Čechová
  • 5.místo sólo baton junior B - Markéta Faiková
  • 5.místo sólo baton senior B - Marika Jarošová

O zámeckou korunku Šumperk

  • 1.místo sólo baton kadet B - Nela Čechová
  • 2.místo sólo flag junior - Markéta Faiková
  • 2.místo sólo baton junior B - Ema Malkrábová
  • 2.místo sólo baton senior starší B - Robin Pecha
  • 3.místo sólo baton senior střední B - Marika Jarošová
  • 3.místo sólo baton junior A - Markéta Faiková

Bělotinský pohár

  • 2.místo sólo flag junior - Markéta Faiková
  • 8.místo sólo baton kadet - Nela Čechová
  • 13.místo sólo baton junior - Markéta Faiková
  • 19.místo sólo baton junior - Ema Malkrabová

Daisy Cup

  • 1.místo sólo flag junior - Markéta Faiková
  • 2.místo sólo baton kadet B - Nela Čechová
  • 2.místo trio pom pom junior
  • 4.místo sólo baton littlekadet - Sofie Benková
  • 4.místo miniformace baton littlekadet 
  • 4.místo miniformace baton kadet B
  • 4.místo sólo baton junior B - Markéta Faiková
  • 4.místo sólo baton senior mladší B - Marika Jarošová
  • 4.místo sólo pom pom senior B - Marika Jarošová
  • 6.místo sólo pom pom kadet B - Nela Čechová
  • 6.místo sólo baton junior B - Ema Malkrabová
  • 6.místo sólo pom pom junior B - Ema Malkrabová
  • 7.místo sólo baton senior starší B - Robín Pecha
  • 7.místo sólo pom pom junior B - Markéta Faiková

Kvalifikační kolo CMA Vyškov

  • Nela Čechová - přesun z kategorie kadet baton HOBBY do kategorie PROFI
  • Marika Jarošová - přesun z kategorie senior baton HOBBY do kategorie PROFI
  • 1. místo sólo baton junior HOBBY - Markéta Faiková
  • 1. místo sólo baton MAN PROFI - Robin Pecha
  • 2. místo miniformace děti - Nela Moslerová, Ella Kocurová, Sofie Benková, Johanka Hiltavská
  • 3. místo trio pom pom junior HOBBY - Ema Malkrabová, Bára Serbanová, Markéta Faiková
  • 3. místo sólo pom pom kadet HOBBY - Nela Čechová
  • 4. místo sólo baton děti - Sofie Benková
  • 5. místo miniformace kadet HOBBY - Jana Manuschová, Zuzka Manuschová, Nela Pechová, Nela Čechová
  • 5. místo sólo pom pom junior HOBBY  - Markéta Faiková
  • 6. místo sólo pom pom senior HOBBY - Marika Jarošová
  • 10. místo sólo baton junior HOBBY - Ema Malkrabová

Kvalifikační kolo IFMS Návsi u Jablunkova

  • 3.místo sólo baton kadet - Nela Čechová
  • 5.místo miniformace baton kadet - Nela Čechová, Zuzana Manuschová, Jana Manuschová, Nela Pechová, Monika Odziomeková
  • 7.místo sólo baton senior st. - Robin Pecha
  • 12.místo sólo baton junior - Markéta Faiková
  • 15.místo sólo baton junior - Ema Malkrabová

Semifinálové kolo CMA Ostrava 

  • 1.místo sólo baton MAN PROFI  - Robin Pecha - postup na finále
  • 1.místo sólo baton junior HOBBY - Markéta Faiková - postup na finále
  • 2.místo miniformace baton děti - Nela Moslerová, Sofie Benková, Ella Kocurová, Elen Štefková, Johanka Hiltavská
  • 4.místo miniformace kadet baton HOBBY - Jana Manuschová, Zuzana Manuschová, Nela Pechová, Monika Odziomeková, Nela Čechová - postup na finále
  • 5.místo sólo baton děti HOBBY  - Sofie Benková 
  • 6.místo sólo baton junior HOBBY - Ema Malkrabová - postup na finále
  • 7.místo trio pom pom junior HOBBY - Bára Serbanová, Ema Malkrabová, Markéta Faiková - postup na finále
  • 8.místo sólo pom pom kadet HOBBY - Nela Čechová
  • 11.místo sólo pom pom junior HOBBY - Markéta Faiková

Semifinálové kolo IFMS Hradec n./Moravicí

  • 1.místo sólo FLAG junior - Markéta Faiková - postup na finále
  • 4.místo miniformace kadet baton - Zuzka Manuschová, Jana Manuschová, Nela Čechová, Monča Odziomeková, Nela Pechová - postup na finále
  • 8.místo sólo baton kadet - Nela Čechová - postup na finále
  • 8.místo sólo baton senior st. - Robin Pecha
  • 10.místo sólo baton junior - Markéta Faiková - postup na finále
  • 25.místo sólo baton junior - Ema Malkrabová

Karvinský pohár 

  • 2.místo sólo baton kadet B - Nela Čechová
  • 2.místo sólo FLAG junior - Markéta Faiková
  • 3.místo sólo pom pom kadet B - Nela Čechová
  • 6.místo sólo baton junior B - Markéta Faiková

Finále CMA Hradec Králové

  • 1.místo sólo baton junior HOBBY - Markéta Faiková
  • 2místo a I. Vicemistr ČR sólo baton MAN - Robin Pecha - postup na Mistrovství Evropy
  • 5,místo miniformace baton kadet HOBBY - Nela Pechová, Jana Manuschová, Zuzana Manuschová, Nela Čechová, Monika Odziomeková
  •  9.místo trio pom pom junior HOBBY - Bára Serbanová, Ema Malkrábová, Markéta Faiková
  • 11.místo sólo baton junior HOBBY - Ema Malkrabová

Finále IFMS Praha

  • 5.místo miniformace baton kadet "B" - Nela Čechová, Monika Odziomeková, Zuzana Manuschová, Jana Manuschová, Nela Pechová
  • 11.místo sólo baton junior "B" - Markéta Faiková
  • 16.místo sólo baton kadet "A" - Nela Čechová

Finále IFMS Karviná

  • 1.místo - Mistryně ČR sólo junior FLAG - Markéta Faiková